Jeżeli dopiero szukasz branży, w której chcesz wystartować w modelu dropshipping, to mocno zastanów się, czy branża zabawkowa jest Twoją jedyną opcją. Dlaczego to piszę? Osobiście działam w tej branży od wielu lat i niestety dopiero po takim czasie jestem w stanie przyznać, że zabawki i artykuły dla dziecka to jedne z trudniejszych opcji jakie mogłem sobie wybrać.

Dropshipping zabawki – czy warto?

Zabawki oraz artykuły dla dzieci to OGROMNA konkurencja i teraz pojawia się pytanie, jak zamierzasz z nią walczyć? Główne boje toczą się wokół najniższych cen, na co niestety klient zwraca uwagę w pierwszej kolejności. Kolejna kwestia to dostęp również do markowych zabawek, typu LEGO, Fisher Price, Mattel, Spin Master, itd.

Jeszcze kilka lat temu dropshipping na allegro był czymś banalnie prostym. Aktualnie wygląda to tak, że Ty promujesz swoje aukcje po przez wyróżnianie ich za kwotę 19 zł / 10 dni, dodatkowo możesz je promować w Allegro ADS (promowanie i wyróżnianie jest nieobowiązkowe), a kiedy już klient trafi na Twoją aukcję, to praktycznie na samej górze Allegro wyświetla mu oferty Twojej konkurencji, które zazwyczaj są TAŃSZE! Prawda że fajnie? 

Wybierając branże w której chcesz sprzedawać, musisz mieć na uwadze to, że niestety Allegro w obecnej sytuacji nie może być Twoim jedynym źródłem sprzedaży!

Najtańsza hurtownia zabawek

Nie przekonałem Cię do zmiany branży? Super! Wytrwałość i dążenie do celu to pierwszy krok do sukcesu 🙂 Nasza lista hurtowni dropshipping jest obszerna, jednak nie znajdziesz w niej najtańszej hurtowni zabawek, bo po prostu takiej nie ma.

Co wpływa na Twoje ceny zabawek w hurtowniach dropshipping?

  • jej popularność (im hurtownia większa i łatwiej się do niej dostać, tym ceny są mniej konkurencyjne)
  • nasza dotychczasowa historia zakupów w hurtowni (więcej wydasz, możesz liczyć na większe rabaty)
  • zamawiając w kartonach zbiorczych, zwykle dostajemy większy rabat
  • koszty dostawy – wiele hurtowni ma minimum logistyczne, które warto spełnić aby dostać darmową dostawę.

Znalezienie dobrej hurtowni dropshipping to miesiące jak nie lata poszukiwań. Omijaj hurtownie, które znajdziesz na każdej publicznej liście hurtowni dropshipping. Dlaczego? Twoje oferty będą po prostu kopią tego, co mają setki lub nawet tysiące innych sprzedawców. Stracisz tylko czas i pieniądze.