Hurtownia zabawek dropshipping – jaka najtańsza?

utworzone przez | mar 24, 2022 | dropshipping, dropshipping hurtownie, hurtownia zabawek, hurtownia zabawek dropshipping, hurtownie | 0 komentarzy

Jeżeli dopiero szukasz branży, w której chcesz wystartować w modelu dropshipping, to mocno zastanów się, czy branża zabawkowa jest Twoją jedyną opcją. Dlaczego to piszę? Osobiście działam w tej branży od wielu lat i niestety dopiero po takim czasie jestem w stanie przyznać, że zabawki i artykuły dla dziecka to jedne z trudniejszych opcji jakie mogłem sobie wybrać.

Dropshipping zabawki – czy warto?

Zabawki oraz artykuły dla dzieci to OGROMNA konkurencja i teraz pojawia się pytanie, jak zamierzasz z nią walczyć? Główne boje toczą się wokół najniższych cen, na co niestety klient zwraca uwagę w pierwszej kolejności. Kolejna kwestia to dostęp również do markowych zabawek, typu LEGO, Fisher Price, Mattel, Spin Master, itd.

Jeszcze kilka lat temu dropshipping na allegro był czymś banalnie prostym. Aktualnie wygląda to tak, że Ty promujesz swoje aukcje po przez wyróżnianie ich za kwotę 19 zł / 10 dni, dodatkowo możesz je promować w Allegro ADS (promowanie i wyróżnianie jest nieobowiązkowe), a kiedy już klient trafi na Twoją aukcję, to praktycznie na samej górze Allegro wyświetla mu oferty Twojej konkurencji, które zazwyczaj są TAŃSZE! Prawda że fajnie? 

Wybierając branże w której chcesz sprzedawać, musisz mieć na uwadze to, że niestety Allegro w obecnej sytuacji nie może być Twoim jedynym źródłem sprzedaży! Tym bardziej, ze hurtownia zabawek dropshipping również może sprzedawać na Allegro.

hurtownia zabawek dropshipping

@gettyimagespro via Canva.com

Najtańsza hurtownia zabawek dropshipping

Nie przekonałem Cię do zmiany branży? Super! Wytrwałość i dążenie do celu to pierwszy krok do sukcesu 🙂 Nasza lista hurtowni dropshipping jest obszerna, jednak nie znajdziesz w niej najtańszej hurtowni zabawek, bo po prostu takiej nie ma.

Co wpływa na Twoje ceny zabawek w hurtowniach dropshipping?

  • jej popularność (im hurtownia większa i łatwiej się do niej dostać, tym ceny są mniej konkurencyjne)
  • nasza dotychczasowa historia zakupów w hurtowni (więcej wydasz, możesz liczyć na większe rabaty)
  • zamawiając w kartonach zbiorczych, zwykle dostajemy większy rabat
  • koszty dostawy – wiele hurtowni ma minimum logistyczne, które warto spełnić aby dostać darmową dostawę.

Znalezienie dobrej hurtowni dropshipping to miesiące jak nie lata poszukiwań. Omijaj hurtownie, które znajdziesz na każdej publicznej liście hurtowni dropshipping. Dlaczego? Twoje oferty będą po prostu kopią tego, co mają setki lub nawet tysiące innych sprzedawców. Stracisz tylko czas i pieniądze.

Dobra hurtownia dropshipping to podstawa!

Naszą listę budowaliśmy ponad rok i zawiera ponad 840 hurtowni dropshipping oraz zwykłych. Cały czas jest oczywiście aktualizowana. Dodatkowo zawiera ponad 60 hurtowni, które nie wymagają od Ciebie posiadania zarejestrowanej działalności gospodarczej! Na dzień dzisiejszy posiadamy ponad 80 hurtowni zabawek dropshipping. Jeżeli więc interesują Cię aktualne i sprawdzone hurtownie, to postaw na naszą listę hurtowni.

Sprawdź inne polecane artykuły

Jak łatwo założyć własną firmę?

Jak łatwo założyć własną firmę?

Założenie firmy może być krokiem w stronę sukcesu zawodowego. Dowiedz się jak założyć firmę i spełnić marzenie o własnym biznesie. Nie rezygnuj z niego z obawy przez procedurami jej rejestracji. Jak założyć firmę? Założenie własnej firmy może okazać się spełnieniem...

Największe błędy przy tworzeniu nowego sklepu internetowego

Największe błędy przy tworzeniu nowego sklepu internetowego

Tworząc sklep internetowy należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Unikając wymienionych przez nas błędów, takich jak kopiowanie treści od hurtowni czy brak różnorodności płatności, zwiększamy szanse na sukces. Sklep internetowy - na co zwrócić uwagę przy tworzeniu?...

Jak dorobić dodatkowe pieniądze po pracy?

Jak dorobić dodatkowe pieniądze po pracy?

Większy zarobek bez konieczności rezygnacji z etatu? To możliwe! Dodatkowa praca po godzinach, jaką jest prowadzenie biznesu opartego na modelu dropshipping, pomoże w osiągnięciu zamierzonych celów finansowych. Dowiedz się więcej o dropshippingu! Pomysł na biznes po...