Program Partnerski

Jeśli jesteś już naszym partnerem, zaloguj się, aby uzyskać dostęp do panelu, w którym sprawdzisz swoje statystyki i pobierzesz niezbędne materiały.

Jeśli nie jesteś partnerem, ale chcesz nim zostać, musisz złożyć aplikację o rejestrację w programie.

POLECAJ I ODBIERZ

20%

ZA KAŻDY UDANY ZAKUP

JAK DZIAŁA NASZ PROGRAM PARTNERSKI?

Po rejestracji i aktywacji konta, otrzymasz dostęp do swojego indywidualnego linka partnera. Każdy, kto w niego kliknie a następnie dokona zakupu listy hurtowni zostanie przypisany do Ciebie. Po opłaceniu zamówienia, otrzymasz prowizję w wysokości 20%.

W swoim panelu otrzymasz również dostęp do materiałów graficznych, takich jak: banery na strony www w różnych rozmiarach, materiały graficzne dostosowane do wyświetlania w social mediach oraz przykładowe linki.

INFORMACJE O PRODUKCIE

Od ponad roku stale rozwijamy i aktualizujemy naszą listę hurtowni, która jest największą niepubliczną bazą w Polsce. Dzięki naszej liście, przyszły klient hurtowni otrzymuje dostęp do 22 niezbędnych informacji, które wpłyną na podjęcie decyzji o potencjalnej współpracy.

Dla każdej hurtowni jest to duża oszczędność czasu, ponieważ odsiewamy sporą ilość zbędnych, często powtarzających się pytań, na które muszą odpowiadać drogą mailową lub telefoniczną.

Publikacja hurtowni na naszej liście jest DARMOWA. 

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?

Osoby zainteresowane nielimitowanym i dożywotnim dostępem do naszej bazy, muszą uiścić jednorazową opłatę. Dzięki temu z pośród tysięcy osób, które chcą rozpocząć sprzedaż w modelu dropshipping, odsiewamy tylko tych najbardziej zdeterminowanych, którzy nie boją się inwestować w siebie i w dostęp do dobrych hurtowni.

Nasz klient oprócz listy hurtowni, otrzymuje również wsparcie w postaci szkoleń oraz darmowej wiedzy dostępnej na www.strategiasprzedazy.pl co przekłada się na to, że hurtownia zyskuje wyszkolonego partnera w sprzedaży.