Aktualizacja listy hurtowni – 1514 hurtowni dropshipping

utworzone przez | lip 27, 2023 | aktualizacja | 0 komentarzy

Fenomenem naszego produktu jest to, że kupując listę hurtowni w cenie 49 zł (płatność jednorazowa), otrzymujesz dożywotni dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji! W ten właśnie sposób, klienci którzy jakiś czas temu kupili dostęp do naszej listy, na której było 844 hurtownie, teraz za darmo mogą sobie pobrać najnowszą jej wersję zawierającą 1514 aktualnych i zweryfikowanych hurtowni.

Lista hurtowni dropshipping i zwykłych – co nowego?

Ostatnia aktualizacja zawierała 1070 hurtowni. Przez ten czas aktualizowaliśmy dotychczasowe dane w pozyskanych przez nas hurtowniach oraz dodaliśmy 444 nowe hurtownie.

Statystyki prezentują się następująco:

  • 380 –> 540 hurtowni dropshipping
  • 690 –> 974 hurtowni zwykłych
  • 71 –> 94 hurtowni bez wymogu działalności

Jak wygląda nasza praca nad listą hurtowni?

Codziennie jesteśmy w stałym kontakcie mailowym oraz telefonicznym z wszystkimi naszymi partnerami, którzy są na naszej liście hurtowni. Nasi konsultanci weryfikują i w razie konieczności aktualizują warunki współpracy z daną hurtownią. Sporo też firm zgłasza własne hurtownie, wtedy weryfikujemy ich warunki współpracy i dodajemy nową hurtownię na naszą listę.

Warto wiedzieć, że wszystkie zmiany na liście oraz nowe hurtownie publikowane są zbiorczo podczas aktualizacji listy, średnio co 1-3 miesiące.

Jak pobrać najnowszą wersję naszej listy?

Opcje są dwie.

  1. [opcja dla nieposiadających u nas konta użytkownika] Po otrzymaniu informacji mailowej o nowej aktualizacji, należy odszukać email z zakupu i kliknąć w linki kierujące do pobrania listy w określonym formacie.
  2. [opcja dla naszych użytkowników] Wystarczy się zalogować tutaj i w zakładce pliki do pobrania znajduje się najnowsza wersja listy

Uwaga! Jeżeli nie masz u nas konta, załóż je tutaj a następnie napisz na kontakt@dropshippinghurtownie.pl podając numer zamówienia oraz adres email, na który zarejestrowałeś/aś swoje nowe konto. Podepniemy Twoje zamówienie do nowego konta, dzięki czemu każdą przyszłą aktualizację pobierzesz wygodnie z poziomu swojego konta.

Sprawdź inne polecane artykuły

Jak łatwo założyć własną firmę?

Jak łatwo założyć własną firmę?

Założenie firmy może być krokiem w stronę sukcesu zawodowego. Dowiedz się jak założyć firmę i spełnić marzenie o własnym biznesie. Nie rezygnuj z niego z obawy przez procedurami jej rejestracji. Jak założyć firmę? Założenie własnej firmy może okazać się spełnieniem...

Największe błędy przy tworzeniu nowego sklepu internetowego

Największe błędy przy tworzeniu nowego sklepu internetowego

Tworząc sklep internetowy należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Unikając wymienionych przez nas błędów, takich jak kopiowanie treści od hurtowni czy brak różnorodności płatności, zwiększamy szanse na sukces. Sklep internetowy - na co zwrócić uwagę przy tworzeniu?...

Jak dorobić dodatkowe pieniądze po pracy?

Jak dorobić dodatkowe pieniądze po pracy?

Większy zarobek bez konieczności rezygnacji z etatu? To możliwe! Dodatkowa praca po godzinach, jaką jest prowadzenie biznesu opartego na modelu dropshipping, pomoże w osiągnięciu zamierzonych celów finansowych. Dowiedz się więcej o dropshippingu! Pomysł na biznes po...