Na naszą skrzynkę pocztową codziennie otrzymujemy kilkanaście zapytań o to, czy mamy w swoim spisie hurtownie z danej branży, która działa również w systemie dropshipping. Zazwyczaj pytacie o dom i ogród, zabawki, elektronikę, supermarket, rowery, hulajnogi czy ostatnio coraz bardziej popularne higiena (związek oczywiście z pandemią).

W ogólnodostępnych spisach hurtowni przewijają się stale te same firmy, do których dostęp ma już naprawdę spora ilość sprzedawców. Nie do końca są to hurtownie, gdzie kupisz towar w dobrej cenie. Bardzo częstą praktyką jest to, że hurtownia sprzedaje na allegro taniej niż ty możesz kupić u nich w hurtowej ilości. Przykładem był ostatnio poszukiwany przeze mnie warsztat dla dzieci, który jak się okazało hurtownia na allegro sprzedaje taniej o 20 zł! Taką współpracę należy omijać szerokim łukiem.

W naszym katalogu hurtowni otrzymasz dostęp do firm które nie są tak popularne a tym samym mają dobrą politykę cenową i być może znajdziesz tam współpracę na długie lata. Dodatkowo bardzo często wyróżniają się szerszym asortymentem i mniejszymi kosztami pakowania, dzięki czemu zaoferujesz swoim klientom atrakcyjniejsze ceny.