W sieci nie ma problemu z tym jak znaleźć hurtownie dropshipping, lecz kluczową kwestią jest to, jakie są to hurtownie dropshipping. Zazwyczaj mamy ogólnodostępną listę „komercyjnych” hurtowni dropshipping, w których nie dość, że jest zarejestrowanych bardzo dużo innych hurtowników, czyli naszej konkurencji, to jeszcze owe hurtownie są naszą największą konkurencją, np. na Allegro. 

Lista hurtowni dropshipping – jak nie szukać?

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z dropshippingiem i nie popełniłeś jeszcze tego błędu jakim jest skorzystanie z ogólnodostępnych spisów hurtowni dropshipping, to masz szansę zabrać się za to jak należy.

W handlu chodzi o to, aby być w czymś lepszy od konkurencji i nie zawsze musi to być niższa cena. Jeżeli pójdziesz od razu na początku na łatwiznę i wykorzystasz hurtownie dropshipping, z dostępnych list, będziesz jednym z setek jak nie tysięcy sprzedawców, którzy mają takie same produkty, cenę zakupu i zdjęcia.

Najgorsze jednak jest to, że wszyscy sprzedawcy podpięci są pod kod EAN danego produktu a Allegro „promuje” tego sprzedawcę, który ma najniższą cenę. Jakie jest zdziwienie wielu hurtowników, kiedy tym najtańszym okazuje się właśnie hurtownia…

Już nie wspomnę o tym, że często jest tak, że na Allegro kupimy taniej niż w panelu hurtowym. Tego typu hurtownie dropshipping należy omijać szerokim łukiem!!!

Dropshipping hurtownie – jak szukać?

Kontakty z dobrymi hurtowniami to największy skarb handlarza. Bardzo często taka hurtownia nie chce współpracować w metodzie dropshipping, ale i z tym można sobie poradzić. Dobra hurtownia dropshipping skupia się przede wszystkim na stałym imporcie i rozprowadzaniu towaru w hurcie. HURTOWNIA NIE POWINNA ZAJMOWAĆ SIĘ SPRZEDAŻĄ DETALICZNĄ!

Jak znaleźć hurtownie dropshipping? Załóżmy że interesuje cię dany produkt, który chciałbyś sprzedawać. Szukasz kilka najtańszych ofert i sprawdzasz kto to sprzedaje. Na stronach produktowych sklepów internetowych, często sprzedawcy pokazują producentów a nawet dostawców. W ten sposób szybko dotrzesz do źródła. Można też zamówić te produkty do siebie. Zazwyczaj na opakowaniu jest informacja o producencie, ewentualnie importerze.

Hurtownie dropshipping lista premium

Nasza lista hurtowni dropshipping, posiada bardzo dużo dobrych hurtowni dropshipping, które weryfikowaliśmy przez wiele lat. Otrzymasz dostęp do szerokiej oferty w konkurencyjnych cenach. Oprócz samych linków i kontaktu, jest też dokładny opis z podziałem na wiele szczegółowych parametrów, m. in.

  • własna etykieta
  • możliwość pobrań
  • allegro smart
  • i wiele więcej!