Musisz wiedzieć w jakiej branży chcesz sprzedawać, wtedy na naszej liście wyświetlisz tylko hurtownie dropshipping, które Cię interesują. Ułatwi i przyspieszy to na pewno analizę wszystkich danych.

Jeżeli nie wiesz jaka branża będzie dla ciebie najlepsza, kiedy jest jej sezonowość, to dołącz do społeczności TRUST DEAL. Otrzymasz dostęp do pełnej analizy wszystkich kategorii na Allegro, dzięki czemu łatwiej podejmiesz decyzję, w którym kierunku rozwijać swoją sprzedaż na allegro.

Możliwość integracji z naszym systemem to podstawa, która pozwoli nam zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Większość hurtowni dropshipping z naszej listy udostępnia xml lub csv z ofertą. O tym czy integracja jest darmowa, czy płatna zależy od systemu, na którym pracujecie. Warto już na samym początku sprawdzić jakie są to koszty, ponieważ może się okazać, że będziecie musieli dodatkowo płacić miesięczną kwotę za integracje z hurtowniami dropshipping.

Jeżeli jesteś jeszcze na etapie wyboru odpowiedniego systemu sprzedażowego, to zastanów się nad kursem online TRUST DEAL, w którym dowiesz się jaki system będzie najlepszym wyborem w modelu dropshipping i da spore możliwości rozwoju.

Dropshipping hurtownie realizujące Wasze zamówienie zazwyczaj doliczają sobie koszty jego obsługi lub kwota ta jest dodana do kosztów dostawy. Będzie to kolejny element na który warto zwrócić uwagę na naszej liście, ponieważ zdarza się, że niektóre hurtownie dropshipping doliczają nawet po 8-10 zł za samą realizację zamówienia.

Lista obsługiwanych kurierów to też kluczowa informacja. Dobrze, aby na tej liście znalazł się kurier, z którym sami macie umowę, ponieważ w przypadku, kiedy hurtownia nie realizuje pobrań przez swoich kurierów, ale daje możliwość wysyłki na własnych etykietach, możecie takie pobranie nadać na własnej etykiecie bez konieczności dopłat za podjazd kuriera (niektóre firmy liczą sobie dodatkowe kwoty za zlecenia stałe na podjazd kuriera).