Hurtownia dropshipping bez firmy – lista hurtowni

utworzone przez | maj 31, 2022 | dlaczego warto, dropshipping, dropshipping bez firmy, dropshipping hurtownie, hurtownia dropshipping bez firmy, hurtownie, Katalog, Polecane | 0 komentarzy

Jeżeli tutaj trafiłeś/aś to zapewne nie masz jeszcze własnej działalności gospodarczej i ostrożnie podchodzisz do tematu jakim jest dropshipping. Świetnie się składa, ponieważ dzięki ustawie prawa przedsiębiorców z 2018 roku, możesz dodatkowo, legalnie dorobić do swojego domowego budżetu nawet 1800 zł brutto miesięcznie (dane na rok 2023) bez konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej. Tutaj z pomocą przychodzi hurtownia dropshipping bez firmy. Co to i dlaczego warto?

Hurtownia dropshipping bez firmy – jak to działa?

Dropshipping jak najbardziej się opłaca, pod warunkiem że podejdziemy do tego tematu jak należy. Skoro już tutaj jesteś, na pewno wiesz co to jest dropshipping, dlatego przejdę od razu do konkretów. Hurtownia dropshipping bez firmy daje Ci możliwość współpracy bez konieczności posiadania zarejestrowanej działalności gospodarczej.

Nasza lista hurtowni dropshipping zawiera kilkadziesiąt pozycji z różnych branży, z którymi możesz rozpocząć współpracę. Otrzymujesz również pełen pakiet informacji, dzięki którym łatwiej podejmiesz decyzję, która hurtownia dropshipping bez firmy jest najbardziej odpowiednia dla ciebie.

Warunki współpracy w większości przypadków niczym się nie różnią od tego, gdybyś współpracował z założoną działalnością gospodarczą. Jest to zatem doskonała okazja do przetestowania hurtowni a przede wszystkim branży, w której mógłbyś rozwinąć skrzydła.

Dropshipping bez firmy – jakie są warunki?

Jeżeli chcesz legalnie dorobić nawet 1800 zł brutto miesięcznie (50% minimalnego wynagrodzenia na dany rok), należy zgłosić działalność nierejestrowaną. Wyróżnia się tym, że nie musisz opłacać składek ZUS na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne oraz jesteś zwolniony z odprowadzania podatku VAT (chyba, że sam zdecydujesz się na wybranie formy działalności nierejestrowanej, w której stajemy się płatnikiem VAT). Pamiętaj jednak, że nie jesteś zwolniony z odprowadzania podatku dochodowego PIT oraz prowadzenia uproszczonej ewidencji sprzedaży.

hurtownie dropshipping bez firmy lista

Jakie warunki muszą zostać spełnione, aby sprzedaż bez działalności gospodarczej była możliwa?

 • W ciągu ostatnich 5 lat nie prowadziłeś własnej firmy (wyjątek to bycie wspólnikiem lub członkiem zarządu w spółkach prawa handlowego)
 • Przychody z działalności niezarejestrowanej nie mogą przekroczyć 50% minimalnego wynagrodzenia na dany rok
 • Chcesz prowadzić działalność niereglamentowaną tj. niewymagającą uzyskania koncesji, pozwoleń i licencji
 • Działalność musisz prowadzić w pojedynkę

Działalność nierejestrowana – co można sprzedawać?

Tutaj sprawa wydaje się prosta. Jeżeli to, co chcesz sprzedawać nie wymaga zdobycia zezwolenia czy licencji, możesz spokojnie to sprzedawać. Uważaj tylko na towary, które nakładają na Ciebie obowiązek rejestracji sprzedaży na kasie fiskalnej, np. biżuteria oraz odprowadzaniu VAT-u, np. elektronika.

Lista towarów, które możesz sprzedawać na zasadach działalności nierejestrowanej jest długa i są to między innymi:

 • odzież
 • obuwie
 • meble
 • zabawki
 • dekoracje
 • akcesoria
 • itp.

Nasza lista hurtownie dropshipping bez firmy zawiera kilkadziesiąt takich propozycji, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Hurtownie dropshipping bez firmy – gdzie sprzedawać?

Postaw na własny sklep internetowy i staraj się nie korzystać z gotowych rozwiązań. Już od samego początku zadbaj o to, aby opisy produktów w Twoim sklepie internetowym były unikalne a zdjęcia atrakcyjne. Musisz zwrócić uwagę potencjalnego klienta na tle setek tych samych ofert.

Zadbaj też o pojawienie się na kilku platformach marketplace, aby Twoje zarobki nie były uzależnione tylko od jednego kanału sprzedaży. Tutaj masz możliwość sprzedaży na Allegro, Amazon, eBay, Facebook marketplace czy OLX.

Wszystko to możesz oczywiście zautomatyzować i za pomocą kilku kliknięć zintegrować się z hurtownią dropshipping bez firmy, po czym zaciągnąć produkty i wystawić je, np. na Allegro.

Sprawdź inne polecane artykuły

Jak łatwo założyć własną firmę?

Jak łatwo założyć własną firmę?

Założenie firmy może być krokiem w stronę sukcesu zawodowego. Dowiedz się jak założyć firmę i spełnić marzenie o własnym biznesie. Nie rezygnuj z niego z obawy przez procedurami jej rejestracji. Jak założyć firmę? Założenie własnej firmy może okazać się spełnieniem...

Największe błędy przy tworzeniu nowego sklepu internetowego

Największe błędy przy tworzeniu nowego sklepu internetowego

Tworząc sklep internetowy należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Unikając wymienionych przez nas błędów, takich jak kopiowanie treści od hurtowni czy brak różnorodności płatności, zwiększamy szanse na sukces. Sklep internetowy - na co zwrócić uwagę przy tworzeniu?...

Jak dorobić dodatkowe pieniądze po pracy?

Jak dorobić dodatkowe pieniądze po pracy?

Większy zarobek bez konieczności rezygnacji z etatu? To możliwe! Dodatkowa praca po godzinach, jaką jest prowadzenie biznesu opartego na modelu dropshipping, pomoże w osiągnięciu zamierzonych celów finansowych. Dowiedz się więcej o dropshippingu! Pomysł na biznes po...