Hurtownia dropshipping bez firmy – lista hurtowni

utworzone przez | maj 31, 2022 | dlaczego warto, dropshipping, dropshipping bez firmy, dropshipping hurtownie, hurtownia dropshipping bez firmy, hurtownie, Katalog, Polecane | 0 komentarzy

Jeżeli tutaj trafiłeś/aś to zapewne nie masz jeszcze własnej działalności gospodarczej i ostrożnie podchodzisz do tematu jakim jest dropshipping. Świetnie się składa, ponieważ dzięki ustawie prawa przedsiębiorców z 2018 roku, możesz dodatkowo, legalnie dorobić do swojego domowego budżetu nawet 1800 zł brutto miesięcznie (dane na rok 2023) bez konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej. Tutaj z pomocą przychodzi hurtownia dropshipping bez firmy. Co to i dlaczego warto?

Hurtownia dropshipping bez firmy – jak to działa?

Dropshipping jak najbardziej się opłaca, pod warunkiem że podejdziemy do tego tematu jak należy. Skoro już tutaj jesteś, na pewno wiesz co to jest dropshipping, dlatego przejdę od razu do konkretów. Hurtownia dropshipping bez firmy daje Ci możliwość współpracy bez konieczności posiadania zarejestrowanej działalności gospodarczej.

Nasza lista hurtowni dropshipping zawiera kilkadziesiąt pozycji z różnych branży, z którymi możesz rozpocząć współpracę. Otrzymujesz również pełen pakiet informacji, dzięki którym łatwiej podejmiesz decyzję, która hurtownia dropshipping bez firmy jest najbardziej odpowiednia dla ciebie.

Warunki współpracy w większości przypadków niczym się nie różnią od tego, gdybyś współpracował z założoną działalnością gospodarczą. Jest to zatem doskonała okazja do przetestowania hurtowni a przede wszystkim branży, w której mógłbyś rozwinąć skrzydła.

Dropshipping bez firmy – jakie są warunki?

Jeżeli chcesz legalnie dorobić nawet 1800 zł brutto miesięcznie (50% minimalnego wynagrodzenia na dany rok), należy zgłosić działalność nierejestrowaną. Wyróżnia się tym, że nie musisz opłacać składek ZUS na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne oraz jesteś zwolniony z odprowadzania podatku VAT (chyba, że sam zdecydujesz się na wybranie formy działalności nierejestrowanej, w której stajemy się płatnikiem VAT). Pamiętaj jednak, że nie jesteś zwolniony z odprowadzania podatku dochodowego PIT oraz prowadzenia uproszczonej ewidencji sprzedaży.

hurtownie dropshipping bez firmy lista

Jakie warunki muszą zostać spełnione, aby sprzedaż bez działalności gospodarczej była możliwa?

 • W ciągu ostatnich 5 lat nie prowadziłeś własnej firmy (wyjątek to bycie wspólnikiem lub członkiem zarządu w spółkach prawa handlowego)
 • Przychody z działalności niezarejestrowanej nie mogą przekroczyć 50% minimalnego wynagrodzenia na dany rok
 • Chcesz prowadzić działalność niereglamentowaną tj. niewymagającą uzyskania koncesji, pozwoleń i licencji
 • Działalność musisz prowadzić w pojedynkę

Działalność nierejestrowana – co można sprzedawać?

Tutaj sprawa wydaje się prosta. Jeżeli to, co chcesz sprzedawać nie wymaga zdobycia zezwolenia czy licencji, możesz spokojnie to sprzedawać. Uważaj tylko na towary, które nakładają na Ciebie obowiązek rejestracji sprzedaży na kasie fiskalnej, np. biżuteria oraz odprowadzaniu VAT-u, np. elektronika.

Lista towarów, które możesz sprzedawać na zasadach działalności nierejestrowanej jest długa i są to między innymi:

 • odzież
 • obuwie
 • meble
 • zabawki
 • dekoracje
 • akcesoria
 • itp.

Nasza lista hurtownie dropshipping bez firmy zawiera kilkadziesiąt takich propozycji, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Hurtownie dropshipping bez firmy – gdzie sprzedawać?

Postaw na własny sklep internetowy i staraj się nie korzystać z gotowych rozwiązań. Już od samego początku zadbaj o to, aby opisy produktów w Twoim sklepie internetowym były unikalne a zdjęcia atrakcyjne. Musisz zwrócić uwagę potencjalnego klienta na tle setek tych samych ofert.

Zadbaj też o pojawienie się na kilku platformach marketplace, aby Twoje zarobki nie były uzależnione tylko od jednego kanału sprzedaży. Tutaj masz możliwość sprzedaży na Allegro, Amazon, eBay, Facebook marketplace czy OLX.

Wszystko to możesz oczywiście zautomatyzować i za pomocą kilku kliknięć zintegrować się z hurtownią dropshipping bez firmy, po czym zaciągnąć produkty i wystawić je, np. na Allegro.

Sprawdź inne polecane artykuły

Hurtownia odzieży dropshipping – Lista

Hurtownia odzieży dropshipping – Lista

Rynek e-commerce w Polsce rośnie z roku na rok coraz szybciej. W samym 2020 roku, głównie z powodu pandemii zanotował wzrost aż o 40%! Aktualnie aż 75% polaków kupuje w polskich sklepach internetowych a najczęściej wybieranymi produktami są te z kategorii odzież (79%)...

Aktualizacja listy hurtowni – 1514 hurtowni dropshipping

Aktualizacja listy hurtowni – 1514 hurtowni dropshipping

Fenomenem naszego produktu jest to, że kupując listę hurtowni w cenie 49 zł (płatność jednorazowa), otrzymujesz dożywotni dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji! W ten właśnie sposób, klienci którzy jakiś czas temu kupili dostęp do naszej listy, na której było...

Polskie Hurtownie Dropshipping – Klucz do Sukcesu w E-Commerce

Polskie Hurtownie Dropshipping – Klucz do Sukcesu w E-Commerce

W dzisiejszych czasach, gdy handel internetowy staje się coraz bardziej popularny, polskie hurtownie dropshipping odgrywają kluczową rolę w umożliwianiu prowadzenia biznesu e-commerce bez konieczności posiadania własnego magazynu czy inwestowania w duże ilości towaru....

Hurtownie dropshipping czyli biznes bez inwestycji i magazynu

Hurtownie dropshipping czyli biznes bez inwestycji i magazynu

Posiadanie własnego sklepu internetowego zawsze kojarzy się ze sporym kapitałem oraz niezbędnym miejscem do magazynowania towarów. Wcale nie musi tak być, ponieważ powstał model biznesowy jakim jest dropshipping, który pozwala sprzedawać produkty bez posiadania...

Hurtownia wielobranżowa dropshipping

Hurtownia wielobranżowa dropshipping

Odpowiednia hurtownia wielobranżowa dropshipping da nam szeroki wybór towarów z różnych kategorii, takich jak żywność, odzież, elektronika, narzędzia, chemia gospodarcza, artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki, artykuły sportowe i wiele innych. Jeżeli nie wiesz co...

Kolejna aktualizacja listy hurtowni

Kolejna aktualizacja listy hurtowni

Kupując dostęp do naszej listy hurtowni dropshipping, otrzymujesz dożywotni dostęp do wszystkich jej aktualizacji. Średnio co 1-2 miesiące publikujemy kolejną wersję listy zawierającą aktualizację dotychczasowych informacji oraz nowe hurtownie. Hurtownie dropshipping...